0

Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Sortuj według:
Pokaż:

Włochy kojarzą się z niepowtarzalnym smakiem i aromatem regionalnej kuchni, znanej na całym świecie. Zapach to jeden z najwspanialszych zmysłów, w końcu pomaga poczuć to, czego nie widzimy. Świece sojowe dostępne w ofercie naszego sklepu przeniosą Cię zapachem do słodkiego, beztroskiego włoskiego życia, płynącego przy akompaniamencie muzyki i aromatu prosecco. Poznaj naszą ofertę i daj się zaskoczyć niebanalnym, naturalnym zapachem, w którym zakochasz się na zawsze. Do wyboru masz dwie świeczki wykonane z soi – White oraz Black.

Świece z soi a świece z parafiny

Jeszcze do niedawna jednym ze sposobów na uatrakcyjnienie zapachu wnętrza były świece wykonane z parafiny, które oprócz niskiej ceny nie posiadają wielu zalet, a ich palenie uwalnia substancje szkodzące zdrowiu. Świece z soi są natomiast tworzone naturalnie i szybko zyskały szerokie grono zwolenników. Dlaczego? Przede wszystkim, świeczki sojowe są w ekologiczne, a dzięki temu, że wykonane zostały z nasion rośliny, uznawane także za naturalne i wegańskie.

Zalety świec sojowych

Świece sojowe posiadają szereg zalet. Oprócz niesamowitego zapachu i bycia dobrym dodatkiem w każdym wnętrzu, są w pełni wolne od substancji chemicznych i ołowiu. Oznacza to, że są bezpieczne dla dzieci oraz nie wpływają negatywnie na osoby chorujące na astmę. Ponadto, wypalanie wosku sojowego trwa w rzeczywistości dłużej niż świec z parafiny. Szacuje się, że świece z soi mogą palić się nawet dwa razy dłużej niż świece z parafiny o tej samej wielkości.

Aromatyczny dodatek lub pomysł na prezent

Ekologiczne świeczki sojowe Mi Chiamo sprawdzą się doskonale jako ozdoba czy zapach wypełniający Twoje wnętrze. Mogą się także okazać fantastycznym prezentem dla bliskich – niezależnie od okazji.

Back to Top
Produkt został dodany do Twojego koszyka